Viini Mozarti Orkester – PILETID SAADAVAL!

Wiener Mozart Konzerte

Kas teid on alati lummanud klassikaline muusika? Olete soovinud kuulata Mozarti surematut heliloomingut Viinis, klassikalise muusika südames?

Viini Mozarti Orkestri 30 esmaklassilist muusikut ning rahvusvaheliselt tunnustatud ooperilauljad pakuvad teile kontsertelamuse, mida te eal ei unusta! Orkester annab kuulajale võimaluse rännata tagasi 18. sajandisse. Muusikud kannavad ajastule vastavaid kostüüme ja parukaid, mis loovad Viini suurimates ja kuulsaimates kontserdimajades erilise atmosfääri. Kuulajad saavad nautida sümfooniaid, soolokontserte, aariaid ja duette Wolfgang Amadeus Mozarti vähem ja rohkem tuntud heliteostest.

Reiser saab teid aidata piletite soetamisel:

  • Vali endale sobiv kontserdiaeg välja Viini Mozarti Orkestri lehelt. Orkestri 30. aastapäeva puhul toimuvad kontserdid kõrgperioodil (juuli-september) igapäevaselt (välja arvatud pühapäevad). Mais, juunis ja oktoobris toimuvad kontserdid traditsioonilistel päevadel (esmaspäeviti, kolmapäeviti, reedeti ja laupäeviti). Kontserdid algavad kell 20.15 ja lõppevad 22.00.
  • Vali endale sobiv hinnaklass. Piletihinnad varieeruvad mitmes kategoorias (Superior, A, B, C). On võimalik soetada ka Mozart VIP pilet, mis sisaldab peale kontserdipileti neljakäigulist õhtusööki restoranis Opus (Hotel Imperial), teid saatvat Mozarti paaži, kaarikusõitu, klaasi vahuveini artistidega kohtumise ajal ja CD-d. Samuti on võimalik osta koos kontserdipiletiga ka õhtusöök, mis toimub kas enne või pärast kontserti. NB! Kuni 15-aastased lapsed ja noored ning kuni 27-aastased üliõpilased saavad isikut tõendava dokumendi näitamisel piletid 50% soodsamalt!
  • Täitke allolev vorm oma soovidega (valitud kuupäev, inimeste arv ja hinnakategooria ning kas soovite ka õhtusööki) ning meie hoolitseme ülejäänu eest:

          [contact-form-7 404 "Not Found"]