Pabernukk Sipsiku kodu

Laste kultuurifestival saatis 2015.a. kevadel pabernukk Sipsiku ümbermaailmareisile . Eesmärgiks on külastada EV 100. sünnipäeva puhul vähemalt sadat riiki. Kutsume kõiki appi.
Ülesanne on lihtne: Prindid värviprinterist Sipsiku, lõikad ta mööda piirjoont välja ja võtad endaga reisile kaasa. Reisil olles näitad Sipsikule mõnda sellele maale iseloomulikku vaatamisväärsust või olukorda ning teed foto. Hea oleks kui jääd ise ka peale või annad Sipsiku reisikaaslase kätte ning teed foto.
Foto koos tegemise koha ja kuupäevaga palume saata fringe@parnufringe.ee
Käesoleva aasta laste kultuurifestivalil Lapsepõlvemaagia toimus juba esimene fotonäitus. Sipsik oli külastanud selleks ajaks 51 riiki. Tänu Regiole ja MR Stuudiole on meil olemas nüüd hiiglaslikud maailma ja Euroopa riikide kaardid kuhu oleme pannud tillukese Sipsiku kleepsu riikidele , kus ta juba seiklemas käinud on. EV 100.sünnipäevaks saab Pärnu Fringe kodulehel olema fotogalerii kõikidest fotodest riikide kaupa, mis meile saadetud on.
NB! Sipsiku lingi võib saata ka oma sõpradele -tuttavatele, et nemad siis ise selle foto teeksid ja meile saadaksid.
Teeme koos reisi ümber maailma! Tutvustame kaugetel maadel Sipsiku abil Eestit ja Eesti lastele kaugeid maid. Avaldame austust imelisele Eno Rauale ja lummavale Edgar Valterile. Otsime raamaturiiulist välja ühe vahva raamatu ja võtame kaissu armsa riidenukk Sipsiku.
Võimalusel saadame fotonäituse ja maailmakaardi rändama mööda Eestimaad.
Mängima!