Villa Artis


Villa Artis asub vaiksel kõrvaltänaval Pärnu kesklinna vahetus läheduses. Jalutuskäigu kaugusel on Pärnu imeline liivarand ja meri, kesklinna kohvikud ja restoranid, kaubanduskeskused, teater Endla, Pärnu Muuseum ja Kontserdimaja. Artises on külaliste käsutuses 12 avarat tuba (vaata lähemalt), sealhulgas peretoad.

Villa Artis on sobiv majutuskoht nii lastega peredele kui privaatsust ja rahu otsivale puhkusereisijale. Keskne asukoht muudab Artise heaks peatuspaigaks tõttavale ärireisijale või ööbimiskohaks Eestit külastavatele matkajatele. Suur õunaaed sobib lastele mängimiseks, lihtsalt lõõgastumiseks ning ka auto ja mootorratta parkimiseks. Et leida endale parim pakkumine sobival ajal, vaata hinnakirja ja pakette.

step0005_Fotor_CollageLahutamatuks Artise pärisosaks on kujunenud kunstinäitused. Kunsti kohtab igal sammul ja kui soovi on, siis võib maali või graafika kaasa osta kas või oma toa seinalt.

Maja, kus Villa Artis paikneb, on ehitatud 1944. aastal. Selle ehitas Pärnu esimene taksojuht Peters oma perele ning väljaüürimiseks oli majas ka kolm ruumikat korterit ning soklikorrusel paiknevad teenijatele mõeldud eluruumid. Maja on peale põhjalikku renoveerimist ümber ehitatud hotelliks 2004. aastal. Iga kahe hooaja järel läbib Villa Artis värskenduskuuri.

Tere tulemast! Meie ootame Teid.

TripAdvisor
Review Villa Artis