Villa Artis


Külalistemaja Villa Artis asub vaiksel kõrvaltänaval Pärnu kesklinna vahetus läheduses. Artises on 12 tuba (vaata lähemalt), sealhulgas peretoad. Rand on 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.Villa Artis

Villa Artis on sobiv majutuskoht nii lastega peredele kui privaatsust ja rahu otsivale puhkusereisijale. Suur õunaaed sobib lastele mängimiseks, lihtsalt lõõgastumiseks ning ka auto ja mootorratta parkimiseks. Et leida endale sobiv pakkumine sobival ajal, vaata hinnakirja ja pakette.

step0005_Fotor_CollageLahutamatuks Artise pärisosaks on kujunenud kunstinäitused. Kunsti kohtab igal sammul ja kui soovi on, siis võib maali või graafika kaasa osta kas või oma toa seinalt.

Maja, kus Villa Artis paikneb, on ehitatud 1944. aastal. Selle ehitas Pärnu esimene taksojuht Peters oma perele ning väljaüürimiseks oli majas ka kolm ruumikat korterit ning soklikorrusel paiknevad teenijatele mõeldud eluruumid. Maja on peale põhjalikku renoveerimist ümber ehitatud hotelliks 2004. aastal. Iga kahe hooaja järel läbib Villa Artis värskenduskuuri.

Tere tulemast!

TripAdvisor
Review Villa Artis